Nowa duża kostka włóknina składany schowek na zabawki organizatorzy pojemniki do przechowywania tkanin z pokrywką strona główna

Nowy produkt

Dostępność : Ten produkt nie występuje już w magazynie

87,48 zł

Pudełka do przechowywania, pojemniki i kosze zapewniają proste i modne rozwiązanie do biura, domu lub akademika. Idealny sposób, aby szafy, półki i garderoby były uporządkowane. Solidna konstrukcja boczna sprawia, że pojemniki z pokrywką można układać w stos, dzięki czemu w pełni wykorzystasz półkę w szafie, a także może być składane płasko, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie używasz pojemników. 

 

Materiał: Włóknina+ Karton

S: 26* 19*16 cm

M: 38*24*24 cm

L: 45*35*27 cm

描述20  

Solidna i trwała konstrukcja:  Wykonane z włókniny i tektury

Rozważny projekt:Sprawia, że ten element pasuje do standardowe półka sześcienna lub szafie półki, z pokrywką projekt utrzymać rzeczy z dala od kurzu; podwójne handles' projekt dla łatwe w przenoszeniu
Oszczędność miejsca przechowywanie pudełko:
描述1描述4描述5描述6描述7描述8描述9描述10描述12描述13描述14描述16描述17
Haojianxuan składane pojemniki do przechowywania tkanin z pokrywką są idealne do organizowania i wycinania bałaganu, zawsze będą miały wygodnie zorganizowane bieliznę, skarpetki, akcesoria i małe przedmioty osobiste.
Zamykana konstrukcja będzie utrzymywać przedmiot z dala od kurzu; podwójne uchwyty ułatwiające wsuwanie i wyciąganie z półek w szafie.
Tymczasem możesz złożyć je płasko, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie są używane.
Te składane pudełka do przechowywania są wspaniałym wyborem funkcjonalności i stylu.
描述18描述19描述20

描述28描述29描述35描述36

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ