Anonim


Pewna kobieta wpadła w prawdziwy szał, po tym jak przyłapała męża wraz z kochanką. Postanowiła przemaszerować z nagą kobietą przez całe sąsiedztwo.

Ta niecodzienna sytuacja została zarejestrowana w Sao Paulo w Brazylii. Żona nie zastała swojego męża w domu, dlatego też postanowiła udać się do mieszkania jego przyjaciela, gdzie miała nadzieję go spotkać. Tam owszem, znalazła swojego męża, ale z kochanką w łóżku.

Zdradzona kobieta nie traciła czasu na rozpaczanie. Bez namysłu złapała 20-letnią kochankę za włosy i przy pomocy brzytwy, szybko je odcięła. Następnie zerwała z niej ubrania i z zupełnie nagą przeszła przez całą dzielnicę.

Sytuacja wywołała niemałe zamieszanie. W tle słychać było gwizdy mężczyzn. Część z sąsiadów jednak była mocno oburzona jej zachowaniem i wezwała policję. Po tym marszu wstydu, 20-latka wróciła do mieszkania, aby ubrać się i złożyć skargę. Okazało się, że kochanka spotykała się mężem naszej bohaterki od około 5 miesięcy.

Zdradzona kobieta jest zagrożona karą dziesięciu lat pozbawienia wolności za spowodowanie zagrożenia, zniesławienie, szkody cielesne, nietolerancję, przemoc i tortury, jednak zdaje się zbytnio tym nie przejmować.

„Nie obchodzi mnie co myślą inni, tak właśnie należy radzić sobie, z takimi co dobierają się do cudzych mężów. Dziś mogę powiedzieć, że mam już byłego męża” – napisała na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych.

Rzecznik lokalnego komisariatu twierdzi iż wina kobiety stoi pod znakiem zapytania, a domniemana napaść jest kwestionowana.

Młoda kochanka natomiast na pewno zastanowi się dwa razy zanim znowu spróbuje pobaraszkować z żonatym mężczyzną.

...
Do góry

Faga.pl - Facebook