Anonim | 27 października 2016 20:24:27

KAWAŁ: Jasio w odwiedzinach u dziadka :D ZOBACZ co się stało :)

KAWAŁ: Jasio w odwiedzinach u dziadka :D ZOBACZ co się stało :)

Zobacz więcej

TA SPRYTNA SZTUCZKA SPRAWI, ŻE TWOJA BIELIZNA BĘDZIE BIAŁA I ŚWIEŻA

Każdy z nas ma swój ulubiony rodzaj bielizny. Jedni preferują zmysłową i uwodzicielską, inni gustują w intensywnych lub stonowanych barwach. Są i tacy, którzy nie noszą jej w ogóle…

 

Niezależnie od rodzaju, każda bielizna wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wielu z nas o tym zapomina i pierze ją nie dbają o odpowiednią temperaturę i zabezpieczenie przed zafarbowaniem. 

Nie dziwi więc fakt, że bielizna, zwłaszcza biała, pod wpływem prania zmienia swój kolor i staje się żółtawa lub szarawa. Wybielanie nie pomaga, a wręcz przeciwnie – sprawia, że delikatne materiały szybko się niszczą. 

Na szczęście znamy rewelacyjny sposób na zachowanie bieli każdej bielizny! 

Przygotuj:

  • Plastikową miskę
  • Gorącą wodę (nie wrzątek!)
  • 2 łyżeczki soli
  • 1 łyżkę sody
  • 1 łyżkę detergentu

Wlej wodę do miski, a następnie dodaj do niej pozostałe składniki. Całość mieszaj, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. 

2-8

Do tak przygotowanej mikstury, włóż bieliznę i pozostaw ją na 15 minut. Gdy mocno pożółkła, niech moczy się około 30 minut. Na koniec złap część bielizny i pocieraj ją aż będzie czysta. 

3-3

 

Brudną wodę wylej, a bieliznę dokładnie wypłucz w ciepłej wodzie. Czas na ostatni krok – suszenie!

4-3

Choć na powyższych zdjęciach widzisz stanik, nasz trik sprawdzi się także na innych częściach bielizny i odzieży. To świetny sposób, aby odświeżyć i wybielić białą koszulę czy bluzkę. Zapomnij o pożółkłych i poszarzałych ubraniach!

Źródło: lavozdelmuro.net

 

...

PRZYŁAPAŁA SWOJEGO MĘŻA NA ZDRADZIE. TO, CO ZROBIŁA JEGO KOCHANCE, JEST NAPRAWDĘ UPOKARZAJĄCE

Pewna kobieta wpadła w prawdziwy szał, po tym jak przyłapała męża wraz z kochanką. Postanowiła przemaszerować z nagą kobietą przez całe sąsiedztwo.

Ta niecodzienna sytuacja została zarejestrowana w Sao Paulo w Brazylii. Żona nie zastała swojego męża w domu, dlatego też postanowiła udać się do mieszkania jego przyjaciela, gdzie miała nadzieję go spotkać. Tam owszem, znalazła swojego męża, ale z kochanką w łóżku.

Zdradzona kobieta nie traciła czasu na rozpaczanie. Bez namysłu złapała 20-letnią kochankę za włosy i przy pomocy brzytwy, szybko je odcięła. Następnie zerwała z niej ubrania i z zupełnie nagą przeszła przez całą dzielnicę.

Sytuacja wywołała niemałe zamieszanie. W tle słychać było gwizdy mężczyzn. Część z sąsiadów jednak była mocno oburzona jej zachowaniem i wezwała policję. Po tym marszu wstydu, 20-latka wróciła do mieszkania, aby ubrać się i złożyć skargę. Okazało się, że kochanka spotykała się mężem naszej bohaterki od około 5 miesięcy.

Zdradzona kobieta jest zagrożona karą dziesięciu lat pozbawienia wolności za spowodowanie zagrożenia, zniesławienie, szkody cielesne, nietolerancję, przemoc i tortury, jednak zdaje się zbytnio tym nie przejmować.

„Nie obchodzi mnie co myślą inni, tak właśnie należy radzić sobie, z takimi co dobierają się do cudzych mężów. Dziś mogę powiedzieć, że mam już byłego męża” – napisała na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych.

Rzecznik lokalnego komisariatu twierdzi iż wina kobiety stoi pod znakiem zapytania, a domniemana napaść jest kwestionowana.

Młoda kochanka natomiast na pewno zastanowi się dwa razy zanim znowu spróbuje pobaraszkować z żonatym mężczyzną.

...

NIEZŁY KAWAŁ: Siedzi baca na drzewie...

NIEZŁY KAWAŁ: Siedzi baca na drzewie...

HEHE DOBRY DOWCIP : Idą dwie mrówki przez pustynię...

HEHE DOBRY DOWCIP : Idą dwie mrówki przez pustynię...

KAWAŁ: Świński ryj i kurze udka :)

KAWAŁ: Świński ryj i kurze udka :)
Do góry

Faga.pl - Facebook